Családok közös hétvége az Ölyv-fészeknél 2025. április 4. - 6.
2025. április 4. és 6. között közös hétvége zajlott az Ölyv-fészeknél, Pstružin. 37-en voltunk. A nagyszámú részvételt o. Antonín Špaček támogatta, aki végig velünk volt.
Péntek este fokozatosan érkeztünk, és a nap végén közösen imádkoztunk ezért a találkozóért.
Reggel a reggeli után o. Antonín először a felnőtteknek, majd a gyerekeknek tartott egy rövid beszélgetést Isten jelenlétében való életről.
Ezután az anyukák készítették az ebédet, az apukák pedig egy gyönyörű keresztet készítettek, amelyet az ebéd után felhasználtunk a közös keresztúton, amely a Ondřejník csúcsára vezetett.
Este az időjárás nem engedte meg, hogy kint készítsük el a kolbászt, így a sütőben sütöttük meg, közben pedig o. Antonín bemutatta az esti szentmisét. Vacsora után kalcsoztunk, énekeltünk, stb.
Pénteken reggel a szentmise után egyesek főzték az ebédet, mások takarították az egész házat, és egy finom ebéd és kávé után elindultunk haza.
Köszönjük a gyönyörűen eltöltött hétvégét egy jó társasággal.






